166 Living Villa

  • 282 m²

A 166 Living Villa Bangkok 11 vendég befogadására alkalmas, kiváló elhelyezkedést kínál és nagyjából 2 km-re található az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Show DC bevásárlóközpont. A szálláshely Vattana körzetben található, ahol privát parkolót és Wi-Fi-t kínál.

A Bangkok városi ingatlan vendégei a konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A csak 350 méter távolságra lévő Cocotte Farm Roast & Winery európai ételeket kínál.

Az Arany Buddha-szobor 7 km-re, a Phrom Phong magasvasúti hely metróállomás pedig területétől nem messze van a villától. A 166 Living Villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül egy 10 perces autóútra lévő az Erawan szentély. A közeli látnivalók közé tartozik a csak 250 méter távolságra található Subhashok The Arts Centre is. A Bangkok városi szállás könnyű hozzáférést biztosít a BTS - Nana magasvasút-megálló vasútállomáshoz, mely körülbelül 20 perc sétára fekszik.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near 166 Living Villa Bangkok
Expansive Luxury 2Br - Ultra Fast Wifi - Phrom Phong
Csak mobilra érvényes ár

Expansive Luxury 2Br - Ultra Fast Wifi - Phrom Phong

248 m az ingatlantól
Modern Expansive - Ultra Fast Wifi - Bts Phrom Phong
Csak mobilra érvényes ár

Modern Expansive - Ultra Fast Wifi - Bts Phrom Phong

462 m az ingatlantól
USD 59 USD 53
éjszakánként
Haus Phrom Phong
Csak mobilra érvényes ár

Haus Phrom Phong

10
Nagyszerű 1 értékelés
466 m az ingatlantól
USD 640 USD 576
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 12:00 óráig
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Van konyha a 166 Living Villa területén?
      Igen, a 166 Living Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • A 166 Living Villa nyitva áll a háziállattal utazó vendégek számára?
      Sajnos háziállat nem engedélyezett a helyszínen.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    166 Living Villa Bangkok

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár